معرفی 7 اپ استور ایرانی

معرفی 7 اپ استور ایرانی

با معرفی 7 اپ استور ایرانی سعی داریم تا به شما کاربران و مصرف کنندگان از محصولات فوق العاده اپل کمک کنیم تا با مشکلاتی که به واسطه تحریم ها و محدودیت ها شکل گرفته پایان دهیم پس در این پست بااپل به شما در این زمینه کمک خواهیم کرد.

در اینکه محصولات شرکت اپل همیشه نزد اکثر کاربران محبوب هست در سرتا سر دنیا شکی نیست اما برای کاربران ایرانی که مشتاق استفاده از محصولات شرکت آمریکایی اپل هستند معمولا این سوال پیش میاد که با تحریم هایی که از سوی شرکت اپل برای کاربران ایرانی در نظر گرفته شده چگونه باید از اپ های ایرانی داخل آیفون خود استفاده کنیم، در این پست بااپل به هفت شرکتی که خدمات مشابه اپ استور اصلی را می دهند و از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند خواهیم پرداخت تا به گفته این شرکت ها بدون محدودیت و مشکلی و حتی آسان تر از اپ استور اصلی هرچی دوست دارید را رایگان نصب کنید.

 

اپ استورهای ایرانی

 1. سیب اپ ( sibapp.com )
 2. اپل اپس ( happ.appleapps.ir )
 3. سیبو ( sibou.ir )
 4. آی اپس ( iapps.ir )
 5. سیب ایرانی ( sibirani.ir )
 6. سیبانه ( sibaneh.com )
 7. اناردونی ( anardoni.com/ios/?lng=fa )
 8. آی تیپس ( itipsstore.com )

 

چرا باید از اپ استورهای ایرانی استفاده کنیم ؟

به جهت نصب برنامه های اپل که بدون مشکل می توانید از خود اپ استور اپل استفاده نمایید اما به دلایلی پیشنهاد میشه که از اپ استور های ایرانی نیز می بایست استفاده نمایید مثل خطایی با عنوان 1009 که به شما اجازه استفاده از اپ های داخل اپ استور را نمی دهد، سرعت بیشتر در دریافت برنامه ها و آپدیت آن ها، کاهش میزان ترافیک و حجم و همچنین برنامه های ایرانی که مدتیست از اپ استور حذف شده است و می بایست حتما از اپ استورهای ایرانی دانلود و نصب نمایید.

 

اپ استور ایرانی

مزیت های استفاده از اپ استورهای ایرانی

از مزیت های استفاده از اپ استور ایرانی می توان به عدم نیاز به گیفت کارت اپل ( Apple Gift Card ) و هزینه به دلار نخواهید داشت و پرداخت هزینه های اشتراک در بسته های متنوع ریالی می توانید هزینه های خود را تا حد زیادی مدیریت و کاهش دهید و همینطور داشتن اپل آیدی ( Apple ID ) ضروری و لازم نیست.

 

اپ های PWA برای آیفون

شاید نام PWA را مخصوصا بعد از گسترده تر شدن تحریم ها بیشتر شنیده باشید که خب با مزیت ها و کلیات این تکنولوژی قطعا آشنا خواهید بود که شرکت های مختلف مثل اسنپ، تپ سی، دیجیکالا و اپ های بانکی برای کاربران اپل همگی به صورت PWA نیز پشتیبانی می شود اما اگر نمی دانید که PWA یا همون Progressive Web App ها چی هستند خیلی ساده خدمتتان باید بگم که اپ های پیش رونده نیازی به نصب ندارند و خیلی سریع و ساده از طریق مرورگر در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد بدون اینکه نیاز به کار خاصی باشه.

اپ های PWA قابلیت های یک برنامه موبایلی به صورت Native را تماما برایتان شبیه سازی کرده و قابلیت هایی چون نصب از مرورگر، دریافت نوتیفیکشن و … نیز دارد.

 

برخی سوالات متداولی که شاید برایتان پیش بیاید هم برایتان با پاسخ کوتاه نوشته ایم:

 • جهت نصب اپ استور ایرانی نیازی به جلبریک یا هک دستگاه هست ؟ خیر.
 • اپ های غیر ایرانی نیز در این اپ استورها وجود دارد ؟ بله، حتی اپ های پولی نیز برای شما رایگان قرار داده شده.
 • نیازی به اپل آیدی یا گیفت کارت اپل هست ؟ خیر.

 

اپ استور رایگان

از اپ استور های نام برده شده تعدادی از آن ها خدمات رایگان نیز ارائه می دهند که بسته به نیازتان می توانید از آن ها نیز استفاده کنید و پیشنهاد میشه که ابتدا یکبار ده دقیقه ای را هرکدوم از این اپ استور ها را بازنگری کنید تا بهترین و باب میل ترین اپ استور ایرانی خود را انتخاب نمایید و بدون محدودیت از آن ها استفاده نمایید.

 

تجربه شخصی استفاده از اپ استور ایرانی

قبل از ارائه تجربه شخصی خودم باید بگم بهتون که یک جورایی چون رقیب غیرایرانی برای خیلی از اپ های تحریم شده وجود نداره پس عملا ما مجبور به استفاده از یک اپ استور ایرانی هستیم و بنده از اپ استور سیب اپ استفاده کردم که در ارائه اپ های ایرانی و آپدیت هاش عملکرد خوبی داره و برای نصب اپ هایی برای آیفون و آیپد روی هر دو بنده تست کردم مثل بلو بانک، اسنپ، تپ سی، بانک ملت، بانک ملی، بانک صادرات، نشان، بله و ….

شاید توی تحقیقتون و بازدید از این وب سرویس در ابتدا برخی اپ هایی مثل اسنپ و تپ سی برای اپل در عین ناباوری ماه هاست اپدیت نشدند و مشکل از سرویس هایی چون سیب اپ نیست.

 

اپ استورهای جدیدی که اضافه شده است را در این قسمت هم برایتان لیست کردم:

آی تیپس itipsstore.com