آیفون ۱۲ مینی حافظه 128 – iphone 12 mini

دسته:

توضیحات

آیفون 12 مینی ( آیفون ۱۲ مینی – iphone 12 mini ) کوچکترین عضو خانواده سری 12 گوشی های شرکت اپل می باشد که در سال 99 به بازار معرفی شد. آیفون ۱۲ مینی با قیمتی مناسب و سایز کوچکتر خود می تواند مناسب دو سری از مصرف کنندگان محصولات اپل باشد: دسته اول افرادی که می خواهند با کمترین هزینه ممکن صاحب گوشی آیفون شوند که آیفون ۱۲ مینی برایشان مناسب می باشد و یا دسته دوم که کلا به گوشی هایی با سایزی مناسب و کوچک علاقه دارند که آیفون 12 مینی برای این افراد نیز گزینه جذابی می تونه باشه.

درباره سری آیفون 12 اپل

شرکت اپل برای دو سال 2020 و 2021 از سری تلفن های همراه سری 12 خود رونمایی کرد که این چهار مدل شامل آیفون 12 مینی، آیفون 12، آیفون 12 پرو، آیفون 12 پرومکس می باشد و هرکدام با اختلاف هایی برای چهار دسته سلیقه جدا سازی شده اند.

درباره آیفون ۱۲ مینی

آیفون 12 مینی به لحاظ قیمت ارزان ترین و به لحاظ امکاناتی و سایز نمایشگر کوچکترین عضو این خانواده شماره 12 اپل است و البته اختلافات آنقدر نیست که بگوییم این گوشی ضعیف است اما خب هم اقتصادی تر است هم میتونه مناسب دو دسته از افرادی باشه که در بالا ذکر شد. هم اکنون می توانید آیفون ۱۲ مینی ( آیفون 12 مینی ) را با قیمتی مناسب و تضمین کیفیت و خدمات از فروشگاه اینترنتی بااپل خریداری نمایید.