همه چیز درباره آیفون 13 (آپدیت)

همه چیز درباره آیفون 13 (آپدیت)

همه چیز درباره آیفون 13 که تاکنون به صورت رسمی و غیر رسمی درباره اش صحبت شده است را در اینجا برایتان جمع آوری کردیم تا قبل از معرفی و ارائه آیفون 13 توسط شرکت اپل یک ذهنیت کامل درباره آنچه اتفاق افتاده یا شاید بیافتد ( شایعه باشد ) داشته باشید پس با بااپل همراه باشید.

 

آیفون 13

(29 فروردین) – اکانتی در توییتر با نام Ice Universe تصاویری از کوچک تر شدن ناچ آیفون منتشر کرده است که از قبل هم کاربران اپل نیز چنین انتظاری را دارند زیرا رقبای اپل نیز تا حد امکان این قسمت را برای مصرف کنندگان خود کوچک کرده اند که فضای کمتری را روی نمایشگر اشغال کند و این یکی از محتمل ترین تغییرات در آیفون 13 خواهد بود. حتی افرادی گمانه زنی می کنند که اپل ناچ را به طور کامل در آیفون 14 حذف خواهد کرد.

 

(28فروردین) – کانال یوتیوب EverythingApplePro تصویر و خبری مبنی بر افزایش سایز لنزهای دوربین های آیفون 13 در قسمت پشتی این آیفون می دهد که حدودا میزان 0/9 میلی متر را نشان می دهد.

 

(22 فروردین) – شرکت های کره ای الجی و سامسونگ برای شرکت اپل و محصول آیفون 13 پرو و پرومکس نمایشگری با پنل Ltop OLED تولید خواهند کرد. این پنل از آنجا مهم و هیجان انگیز خواهد بود در آیفون که نشان می دهد اپل برای آیفون 13 مدل های پرو و پرومکس از نمایشگرهای با نرخ 120 هرتز استفاده خواهد کرد و همچنین میزان مصرف انرژی این نوع نمایشگر کم مصرف تر از سری های قبلی خواهد بود.

 

(22 فروردین) – معرفی آیفون 13 در تاریخ شهریور یا مهرماه 1400 توسط شرکت اپل صورت می گیرد و احتمالا از اواخر مهر یا آبان ماه شاهد حضور گوشی های آیفون 13 در بازار جهانی خواهیم بود.

 

(12 فروردین) – به گفته مینگ چی کو شرکت اپل در نظر دارد تا با کم کردن گشودگی دیافراگم در لنز wide آیفون سیزده مدل پرو مکس کیفیت تصاویر در محیط هایی که کم نور هستند را تا حدی بهبود ببخشد که این لنز واید با میزان f/1.5 خواهد بود.